Вперше за десять років у світі збільшилася кількість голодуючих, - ООН

Вперше за десять років у світі збільшилася кількість голодуючих, - ООН
Фото: ООН (un.org)

Найбільше людей, які страждають від голоду, живуть в Азії - 520 млн осіб

В 2016 році в світі від голоду страждали 815 млн осіб або 11% населення планети. Це перевищує показник попереднього року на 38 млн чоловік, повідомляє DW, посилаючись на дані дослідження, проведеного трьома структурними підрозділами ООН, Дитячим фондом Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ), Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) і Всесвітньою продовольчою програмою (ВПП).

Наголошується, що в 2016 році кількість людей, що страждають від голоду, збільшилася вперше за десять останніх років. У 2005 році їх було зафіксовано 926 млн чоловік, проте в подальші роки ця цифра постійно зменшувалася.

Найбільше людей, які страждають від голоду, живуть в Азії - 520 млн осіб. Проте частка таких людей є найвищою в Африці, де від голоду страждають 20% населення або 243 млн осіб. У Східній Африці частка людей, які страждають від голоду, досягає майже 34%.

В ООН вважають, що різке загострення проблеми голоду в світі пов'язано з воєнними конфліктами та кліматичними змінами.

Нагадаємо, в ООН повідомляли, що голод загрожує 4 країнам світу.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся