ru ua

Відродження ВПК забезпечить роботою тисячі людей, - Кличко

"Удар" працює над пропозиціями до програми відновлення військово-промислового комплексу України. Про це заявив лідер парламентської фракції "Удар" Віталій Кличко 22 квітня на зустрічі з колективом ДП "Антонов".

За словами Кличка, якщо Кабінет міністрів і парламент проігнорують необхідність прийняття такої програми, "Удар" самостійно її розробить і винесе на розгляд і затвердження парламентом після виборів, коли в країні будуть нові Президент та уряд.

"Найболючіший фактор для українського ВПК - це агресія, розв'язана проти нашої країни керівництвом Російської Федерації. "Стратегічний союзник" перетворився на агресора. Відповідно, оборонні підприємства втратили найбільший ринок збуту і партнерів по проектах. Відомо, що ДП "Антонов" значну частину прибутків отримує від продажу та обслуговування літаків в Росії. Тому одним лише пошуком нових ринків збуту продукції проблему не вирішити. Треба шукати і пропонувати принципово нові шляхи розв'язання проблем української оборонної та цивільної промисловості, і, зокрема, авіабудування, з тим, щоб галузь розвивалася і процвітала. Партія "Удар" над цим працює", - сказав Кличко.

Кличко зазначив, що відновлення військово-промислового комплексу України має стати пріоритетом у роботі як нинішньої, так і майбутньої влади.

"Незважаючи на те, що економіка країни сильно ослаблена, потрібно визначитися, яким чином в найкоротші терміни вирішити проблему. Адже від цього безпосередньо залежить подальше існування України як цілісної держави. Більш того, відродження ВПК сприятиме зростанню економіки та виробництву високотехнологічної продукції мирного, цивільного призначення, а також забезпечить роботою і зарплатою велику кількість людей", - заявив лідер "Удару".

В ході спілкування з колективом заводу Віталій Кличко висловив переконання у тому, що такі зустрічі можуть і повинні допомогти політикам сформувати порядок денний парламенту і київської влади. Крім ДП "Антонов", Кличко має намір відвідати та організувати співпрацю своєї команди з іншими підприємствами оборонного комплексу, серед яких - Дарницький бронетанковий завод, "Артем", "Ленінську кузню", а також конструкторське бюро "Арсенал" і держпідприємство "Мікротек".