Війна в Сирії: в результаті авіаударів та обстрілів Алеппо загинули 49 цивільних

НовиниНадзвичайні події    14.08.2016 - 14:27
Фото: Алеппо після обстрілів
Фото: Алеппо після обстрілів

Серед жертв щонайменше п'ятеро дітей

Щонайменше 49 мирних жителів, серед яких п'ятеро дітей, загинули 13 серпня в сирійській провінції Алеппо внаслідок обстрілів, здійснених як повстанцями, так і проурядовими військами. Про жертви серед цивільних 14 серпня повідомили спостерігачі та місцеві державні ЗМІ, передає DW.

Зокрема Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини заявив про 40 убитих цивільних у місті Алеппо та його околицях внаслідок авіаударів та артилерійських обстрілів, яких завдали проурядові сили по підконтрольних опозиції районах. Мережа активістів "Місцевий координаційний комітет" повідомила про 45 загиблих цивільних у районах, підконтрольних опозиції.


Крім того, сирійські державні ЗМІ та Центр моніторингу повідомили про артобстріли повстанцями підконтрольних уряду кварталів міста Алеппо, унаслідок яких загинуло 9 мирних жителів, серед яких двоє дітей. Ще 22 людини були поранені, зазначають державні медіа.

Нагадаємо, підконтрольні сирійському президенту Башару Асаду війська та опозиційні сили вже тривалий час ведуть бої за Алеппо - одне з найбільших міст Сирії. Повстанцям нещодавно вдалося прорвати блокаду урядових військ, які тримали місто в облозі.

On Top