"Волыньгаз Збут": майже 6 тис. клієнтів сплачують за газ через Viber

"Волыньгаз Збут": майже 6 тис. клієнтів сплачують за газ через Viber
Ілюстративне фото (vl.104.ua)

За допомогою цього сервісу споживач також може передати показники за спожитий газ, переглянути поточний стан розрахунків, історію оплат і показань лічильника

Чат-бот 7104ua у месенджері Viber функціонує вже 5 місяців. За цей період мешканці Волинської області передали показання свого лічильника газу більше 7 тис. разів. Про це повідомляє прес-служба "Волиньгаз Збуту".

"Сплатити за газ не виходячи з дому пропонує своїм клієнтам  ТОВ "Волиньгаз Збут". Зробити  це  можна за допомогою онлайн-сервісу Viber-бот, у якому зареєстровано майже 6 тис. волинян", - йдеться у повідомленні.

За словами прес-служби, спосіб оплати за газ через Viber має ряд переваг. Зокрема, можливість миттєвої оплати з будь-якої точки світу в режимі 24/7, відсутність черг, звітність, простота оплати, безпека грошових операцій.

"Темпи сучасного життя вимагають від різних компаній бути гнучкими та клієнторієнтованими. ТОВ "Волиньгаз Збут" за допомогою сервісу Viber-бот пропонує полегшити життя не тільки собі, але й своїм близьким. Адже у вайбері можна зареєструвати  до 5 особових рахунків і, таким чином, допомогти батькам, бабусям-дідусям та іншим родичам у поважному віці", - прокоментував  директор ТОВ "Волиньгаз Збут" Микола Тищук.

За допомогою цього сервісу споживач також може передати показники за спожитий газ, переглянути поточний стан розрахунків, історію оплат і показань лічильника.

"Я працюю в бізнесі і завжди планую  кожен  день, тиждень і місяць, а головне – ціную час. Тому подати показники за кілька секунд через чат-бот 7104ua у месенджері Viber для  мене зручно, швидко та економно. Я веду активний спосіб життя і дуже ціную свій час. Дуже радий, що представники  компанії розповіли про можливість оплати  за газ через цей сервіс. Із задоволенням  зареєструвався  та  користуватимуся  ним постійно", - зазначив мешканець Луцька Андрій  Смолярчук.

Також у прес-службі додали, що сервіс створено для побутових споживачів 5 місяців тому. Для реєстрації слід вказати  номер особового рахунку та суму останнього платежу за газ (або номер лічильника газу).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся