Волкер заявив, що мінські угоди дуже важливі для вирішення ситуації на Донбасі

Волкер заявив, що мінські угоди дуже важливі для вирішення ситуації на Донбасі
Фото: Курт Волкер (yes-ukraine.org)

Волкер вважає мінські угоди інструментом, згідно з яким "Росія підтверджує свою прихильність до відновлення суверенітету України"

Спецпредставник США по Україні Курт Волкер заявив, що мінські угоди дуже важливі для вирішення ситуації на Донбасі. Про це він заявив в інтерв'ю Deutsche Welle.

Так, відповідаючи на питання щодо того что "померли" мінські угоди, Волкер акцентував на їх важливості.

"Ні, мінські угоди дуже важливі", - зазначив він.

За його словами, мінські угоди є інструментом, згідно з яким "Росія підтверджує свою прихильність до відновлення суверенітету і територіальної цілісності України". 

Разом з тим, Волкер додав, що в Україні вважають, що мінські угоди провалилися, оскільки вони не призвели до завершення конфлікту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за словами Волкера, Російська Федерація повинна прийняти принципове рішення і припинити конфлікт на сході України.

"Росії треба прийняти принципове рішення: припинити конфлікт і встановити мир", - сказав він. Разом з тим, Волкер вважає, що поки Росія заперечує свою безпосередню участь у конфлікті, ситуація не вирішиться.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся