Військовий переворот в Туреччині: Україна посилила охорону держкордону

НовиниНадзвичайні події    16.07.2016 - 13:09
Фото:  Україна посилила охорону державного кордону
Фото: Україна посилила охорону державного кордону

Особлива увага приділяється морській ділянці

Через спробу військового перевороту в Туреччині Державна прикордонна служба України посилила охорону державного кордону. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Держприкордонслужби.

"У зв’язку із небезпечним розвитком подій, що виникли на території Туреччини та на виконання доручення президента України Державна прикордонна служба України вжила цільових заходів з посилення охорони державного кордону, зокрема південної ділянки", - йдеться у повідомленні.


Як зазначається, в пунктах пропуску для авіаційного та морського сполучення здійснюється посилений прикордонний контроль. Активізовано оперативні та режимні заходи, підвищено рівень обміну інформацією та взаємодії підрозділів прикордонного відомства з СБУ, Нацполіцією та Нацгвагрдією.

"Всі міри безпеки спрямовані на забезпечення режиму державного кордону України, безперебійної роботи пунктів пропуску, належної безпеки пасажирів, які перетинають державний кордон, недопущення в’їзду до України екстремістськи налаштованих осіб, перевезення зброї, боєприпасів та засобів терору", - йдеться у повідомленні.

Як наголошується, особлива увага приділяється морській ділянці. Крім того, прикордонники підвищили готовність до дій сил морської охорони та прикордонної авіації, забезпечено посилений моніторинг обстановки в територіальному морі та районах виключної морської економічної зони.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Порошенко доручив силовим структурам посилити контроль в аеропортах і на південних кордонах України.

On Top