ru ua

Водолази повторно обстежать місце загибелі рибалок в Одеській області

Водолази повторно обстежать місце загибелі рибалок в Одеській області Фото: рятувальники на місці події

Не виключене виявлення нових імовірних жертв

В Одеській області на місце загибелі трьох рибалок у Дністровському лимані направлено водолазів для додаткової перевірки місцевості на виявлення нових імовірних жертв. Про це повідомляє прес-центр обласного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій.

«На відстані понад 400 м від берега перебувало 5 осіб. До прибуття рятувальників троє з них самостійно вибралися до берега, ще двоє - після прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. Усього протягом дня на риболовлі перебувало близько 100 осіб», - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що о 20:12 рятувальники підняли з води тіла трьох загиблих чоловіків.

«Ймовірно причинами події стали: значне підвищення температури - до 15 градусів тепла, тривалі опади у вигляді дощу, які пройшли напередодні, що призвели до танення та зменшення товщі криги», - припустили у відомстві.

Від ДСНС до пошуково-рятувальних робіт було залучено 17 осіб та 4 одиниці техніки.

altaltaltaltalt
Фото: рятувальна операція з рибалками в Одеській області

«25 лютого о 07:25 для додаткової перевірки місця події було направлено водолазно-рятувальне відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС в Одеській області», - повідомили у відомстві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Одеській області в селі Надлиманське Овідіопольського району в Дністровському лимані під час риболовлі провалилися під кригу та потонули три людини.