Vodafone купує британського оператора зв'язку Cable & Wireless за 1,7 млрд дол

Понеділок 23 квітня 2012 11:50

Найбільший в світі по виручці оператор мобільного зв'язку Vodafone Group купує телекомунікаційну компанію Cable & Wireless Worldwide Plc. (CWW) за 1,04 млрд фунтів стерлінгів (1,7 млрд дол.). Компанії оголосили сьогодні, що погодили умови грошової пропозиції Vodafone акціонерам CWW про викуп всього акціонерного капіталу CWW за ціною 0,38 фунта (0,61 дол.) за один папір. Vodafone може підвищити ціну пропозиції тільки в тому випадку, якщо на CWW з'явиться інший претендент.

Vodafone офіційно висловив інтерес до покупки CWW 13 лютого ц.р., і з того часу акції CWW на Лондонській біржі подорожчали більш ніж на 60%. За підсумками торгів 20 квітня 2012 р. ціна акцій CWW склала 32 пенса, а сьогодні станом на 11:00 за київським часом, після оголошення про угоду, її котирування підскочили ще на 16,6% - до 37,31 пенсів.

"Придбання CWW зміцнить бізнес корпоративних послуг Vodafone Group у Великобританії і за кордоном і відкриває привабливі можливості для Vodafone щодо мереж та економії коштів", - наголошується в прес-релізі британського телекомунікаційного гіганта.

Vodafone Group Plc. є світовим лідером на ринку послуг мобільного зв'язку, нараховуючи майже 400 млн клієнтів по всьому світу. Крім приватного обслуговування, Vodafone пропонує комплексні телекомунікаційні рішення для бізнесу. Виручка групи за підсумками 2010-2011 фінансового року (завершився 31 березня 2011 р.) збільшилася на 3% - до 45,9 млрд британських фунтів (74 млрд дол. за поточним курсом), чистий прибуток знизився на 8% - до 7,97 млрд фунтів (12,8 млрд дол.).

Компанія Cable & Wireless Worldwide Plc. веде свою історію від 1860-х років, коли був прокладений перший трансатлантичний телеграфний кабель. На сьогоднішній день компанія володіє найбільшою у Великобританії волоконно-оптичною мережею, призначеною для обслуговування підприємств. На міжнародній арені Cable & Wireless Worldwide володіє частками в 60 кабельних мережах зв'язку, що забезпечують з'єднання між 150 країнами.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся