У Львові стартує проект "Християнський кінематограф"

У рамках реалізації проекту "Духовна велич Львова" колектив управління внутрішньої політики ЛМР започатковує рубрику "Християнський кінематограф: правда та містифікації", яка має на меті висвітлити вплив релігійного кінематографу на свідомість суспільства загалом та кожної особистості зокрема.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

"Насамперед, метою цього проекту є продемонструвати різнобічність християнського кінематографу, взаємозв'язок релігійного контексту нашого життя із нормами сучасного суспільства. Досліджуючи християнське кіно, проект ставить перед собою завдання продемонструвати, що основою кінематографу є не тільки інфотеймент, а й важлива просвітницька функція. У рамках проекту буде розглянуте голлівудське кіно, артхаусні фільми, радянський кінематограф, українське поетичне кіно та усі проекції кінематографу XXI століття", - розповідає керівник проекту Євген Бойко.

Творці проекту прагнуть продемонструвати, як християнське кіно може стати шляхом до примирення суспільства, або навпаки, спровокувати агресивні настрої, тобто маніпулювати громадянською думкою.

"Християнський кінематограф" можна знайти за адресою:facebook.com/cinemachristian.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся