ru ua

Російський "Внешэкономбанк" планує продати "Промінвестбанк" до середини 2017

Російський "Внешэкономбанк" планує продати "Промінвестбанк" до середини 2017 Фото: ВЕБ планує продати українську "дочку" до середини 2017

З початку року українська "дочка" була докапіталізувати на загальну суму 60,4 млрд рублів

Державний російський банк "Зовнішекономбанк" планує завершити переговори щодо можливого продажу своєї української "дочки" "Промінвестбанку" до середини 2017 року. Про це повідомляє агентство "РИА Новости" з посиланням на голову російського держбанку Сергія Горькова.

Як повідомляється, "Зовнішекономбанк" лютому поточного року докапитализировал "Промінвестбанк" на 56,2 млрд рублів, а в червні – ще на 4,2 млрд рублів. Крім того, за інформацією РІА, в кінці червня Горьков говорив, що держкорпорація восени активізує переговори з продажу українського банку.


Крім українського "Промінвесту", у російської держкорпорації є ще три комерційних банку. Два в Росії ("Глобекс" і "Зв'язок-банк") і ще один — в Білорусії ("БелВЭБ"). Згідно нової стратегії держкорпорації, ці банки віднесені до числа непрофільних активів, від яких ВЕБ планує поступово позбутися, - повідомив Горьков.

"Питання термінів реалізації і передачі залежить від конкретної ситуації на ринку і конкретної ситуації з можливими покупцями. Ми ведемо по Україні переговори про можливий продаж, поки рано говорити про терміни, але ми сподіваємося, що на початку наступного року — до середини наступного року нам вдасться з українського ринку вийти", — зазначив він.

Голова "Зовнішекономбанку" також повідомив, що в купівлю українського банку

зацікавлені кілька потенційних покупців.

Як повідомлялося, державні банки Росії планують покинути Україну.