ua en ru

Влада Угорщини просять про зустріч з Гриневич з приводу нового закону про освіту

07:36 25.09.2017 Пн
1 мин
Зустріч дасть партнерам можливість обговорити деякі побоювання, що виникають у угорської влади
Влада Угорщини просять про зустріч з Гриневич з приводу нового закону про освіту Фото: Лілія Гриневич (kmu.gov.ua)

Керівник Міністерства людських ресурсів Угорщини Золтан Балог звернувся з офіційним листом до міністра освіти і науки України Лілії Гриневич і попросив про особисту зустріч через новий закон України про освіту. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Ця зустріч дасть партнерам можливість обговорити деякі побоювання, що виникають в угорської влади щодо нового українського закону про освіту, вважає Балог.

Зазначається, що офіційний Будапешт наполягає на перегляді мовної статті закону про освіту в Україні, оскільки, на думку угорської влади, це порушує права 150-тисячної угорської меншини на Закарпатті.

У понеділок, 25 вересня Золтан Балог візьме участь у відкритті навчального року в угорськомовному Інституті імені Ференца Ракоці ІІ в місті Берегово на Закарпатті, куди також в числі почесних гостей запросили міністра освіти і науки України Лілію Гриневич.

Нагадаємо, Угорщина закликала ООН провести розслідування через реформу освіти в Україні.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: