"Влада" Криму має намір продати один з найстаріших заводів шампанських вин за 53 млн доларів

НовиниНадзвичайні події    20.04.2017 - 10:43
Фото: завод шампанських вин "Новий світ"
Фото: завод шампанських вин "Новий світ"

Інвестори планують вкласти в його розвиток не менше 35 млн доларів

"Влада" анексованого Криму має намір продати один з найстаріших заводів шампанських вин "Новий світ" за 44-53 млн доларів. Про це заявив заступник голови "Ради міністрів Республіки Крим" Віталій Нахлупін, повідомляє RNS.

Нахлупін також повідомив, що на даний момент ведуться активні переговори з інвесторами.

"Зокрема, один з планів 2017 року - це акціонування і, відповідно, робота в частині продажу компанії "Новий світ", ми готуємося до цього, плануємо, зараз в переговорах з інвесторами. Інвестор не один, я думаю, що нам вдасться створити там конкуренцію, розгойдати ціну. Ми вважаємо, що ціна покупки комплексу буде 2,5-3 млрд рублів (44-53 млн доларів, - ред.)", - заявив Нахлупін.

За його словами, зацікавлені в покупці комплексу інвестори планують інвестувати в його розвиток не менше 2 млрд рублів (35 млн доларів).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що самопроголошена "влада" Криму має намір продати завод шампанських вин "Новий світ", який є одним з найстаріших винних підприємств на півострові. Завод шампанських вин "Новий світ" буде виставлений на продаж, а проведення конкурсу заплановано на літо.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top