Віце-прем'єр РФ погрожує владі Румунії після інциденту з літаком

НовиниПолітика    28.07.2017 - 16:37
Фото: Дмитро Рогозін (kremlin.ru)
Фото: Дмитро Рогозін (kremlin.ru)

Рогозін пригрозив Румунії "відповіддю" у зв'язку з відмовою перетнути повітряний простір

Віце-прем'єр-міністр Російської Федерації Дмитро Рогозін пригрозив владі Румунії "відповіддю" після відмови у перетинанні повітряного простору його літаком в ході польоту до Молдови. Про це йдеться в повідомленні Рогозіна у Twitter.

"Румунська влада піддала небезпеці життя пасажирів рейсового літака S7, жінок і дітей. Палива вистачило до Мінська. Чекайте відповіді, гади", - зазначив Рогозін.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що румунська влада не пустила літак вице-прем'єра РФ в Молдову. Зазначимо, Рогозін прямував на переговори з президентом Молдови Ігорем Додоном. Враховуючи, що країна межує тільки з Румунією і Україною і не має виходу до Чорного моря, потрапити в Кишинів Рогозіну поки що не вдалося.

На сайті FlightRadar вказується, що літак з віце-прем'єром РФ вилетів з Москви в 11:53 за московським часом і повинен був приземлитися в Кишиневі о 16:30. З маршруту випливає, що літак облетів Україну, потім зробив коло на півночі Угорщини і попрямував до Мінська.

Також відзначимо, 17 березня 2014 року щодо Рогозіна були введені санкції, які передбачають заборону на в'їзд до США, Канади, країн ЄС, Швейцарії та Австралії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top