ru ua

У Вінницькій області виявили 13,5 т контрабандного спирту

У Вінницькій області виявили 13,5 т контрабандного спирту Фото: вантажівка з алкоголем (dpsu.gov.ua)

Правоохоронці виявили вантажівку з алкоголем

Ввечері 30 вересня у Вінницькій області прикордонники відділу "Могилів-Подільській" спільно з представниками фіскальної служби виявили вантажівку, у якій знаходилось 13,5 т спирту. Про це повідомили в Державній прикордонній службі України (ДПСУ).

Вантажний автомобіль Mercedes з українською реєстрацією виявили біля населеного пункту Озаринці Могилів-Подільського району. Транспортний засіб був зачинений, проте навколо нього стояв стійкий запах спирту.

Під час здійснення огляду вантажівки, слідчо-оперативна група Державної фіскальної служби зафіксувала 42 бочки по 200 літрів та 170 каністр по 30 літрів із прозорою рідиною з характерним запахом спирту.

За 3 кілометри від місця виявлення вантажного транспортного засобу на території покинутого карбідного заводу правоохоронці знайшли ще 44 порожні бочки та електропомпу. Наразі правоохоронці шукають власника автомобіля та причетних осіб. Іномарка з вантажем вилучена представниками ДФС.

altaltalt

Фото: вантажівка з алкоголем (dpsu.gov.ua)

Нагадаємо, 29 вересня співробітники правоохоронних органів Тернопільської області знешкодили організовану групу з виготовлення та продажу сурогатного алкоголю.