Верховний суд Венесуели заборонив відправляти Мадуро у відставку

НовиниПолітика    10.01.2017 - 02:52
Фото: Верховний суд Венесуели заборонив відправляти Мадуро у відставку
Фото: Верховний суд Венесуели заборонив відправляти Мадуро у відставку

Суд зобов'язав депутатів не продовжувати процедуру імпічменту

Верховний суд Венесуели зобов'язав депутатів парламенту не продовжувати процедуру імпічменту президента країни Ніколаса Мадуро, оскільки вона не передбачена конституцією. Про це повідомляє РБК.

Наголошується, що депутати Венесуели повинні зупинити процедуру відсторонення президента Ніколаса Мадуро від посади, оскільки вона не передбачена в конституції країни. Таке рішення виніс Верховний суд Венесуели після того, як більшість депутатів визнали Мадуро таким, що "залишив свій пост в силу виконання своїх обов'язків".

Проте в заяві Верховного суду йдеться, що законодавчий орган не має права приймати рішення, які не передбачені конституцією країни.

Крім того, суд підтвердив свою позицію, яка була виражена в листопаді 2016 року, коли суд прийняв ухвалу і зобов'язав членів парламенту утриматися від декларування політичної відповідальності Мадуро.

Нагадаємо, парламент Венесуели схвалив резолюцію, згідно з якою президент країни Ніколас Мадуро визнаний таким, що "покинув свій пост".

У Венесуелі вп'яте раз за рік підвищують мінімальну заробітну плату У Венесуелі в результаті аварії літака загинули 16 осіб
Читайте в розділі

Україна готова до рішучих дій для звільнення заручників в РФ, - Порошенко

З фракції БПП вийшов ще один нардеп

За останній рік місцеві бюджети зросли на 45 млрд гривень, - Гройсман

On Top