ua en ru

Верховна Рада на позачерговому засіданні розгляне проект бюджету на 2010 р.

Верховна Рада України сьогодні, 13 січня, на позачерговому засіданні розгляне проект бюджету на 2010 р. Доповідатиме в.о. міністра фінансів України Ігор Уманський. Про це йдеться у порядку денному, опублікованому на офіційному сайті парламенту. Також парламентарі планують заслухати звіт Кабміну України про протидію поширенню епідемії грипу/ГРВІ в Україні.

Також парламентарі планують розглянути зміни до законів України про міліцію; про оперативно-розшукову діяльність; про загальнообов'язкове пенсійне страхування.
Також парламентарі у другому читанні розглянуть проект закону щодо державної підтримки літакобудівної промисловості.
Депутати розглянуть для включення до порядку денного питання щодо схвалення рішення Президента України про направлення миротворчого контингенту для участі України в наданні оперативної підтримки місії ООН у Кот-д'Івуарі.
Нардепи планують розглянути проект постанови щодо звільнення Анатолія Писаренка з посади члена ЦВК у зв'язку з досягненням 65-річного віку.
Зокрема парламентарі розглянуть для включення до порядку денного проект закону про внесення змін до закону України про вибори Президента України.