Компанія Venturi побила світовий рекорд швидкості серед електромобілів

НовиниТранспорт    26.09.2016 - 21:50
Фото: електромобіль VBB-3
Фото: електромобіль VBB-3

Електромобіля Venturi розігнався до 576 км/год

Компанія Venturi спільно з центром автомобільних досліджень з Університету штату Огайо побила світовий рекорд швидкості серед електричних машин на спеціально створеному електромобілі VBB-3. Про це повідомляє Naked Sience.

Так, розробники зазначеного автомобіля прогнозували розгін для 708 км/год, проте із-за стану грунту на соляному озері вдалося досягти позначки лише в 576 км/ч. Незважаючи на це, електромобіль VBB-3 все одно побив світовий рекорд.

Як зазначається, компанія Venturi і Університет штату Огайо розробили електромобіль VBB-3 ще в 2013 році. Однак з тих пір погодні умови та стан ґрунту на випробувальному полігоні не сприятливо впливали на проведення якісного вимірювання максимальної швидкості електромобіля.

"Електричний автомобіль VBB-3 використовує кілька електродвигунів, розроблених інженерами компанії. В сумі вони видають потужність 3000 л. с. і живляться від ємних акумуляторних батарей, які розподілені по всій конструкції електромобіля", - наголошується в повідомленні.

Фото: електромобіль VBB-3

Фото: електромобіль VBB-3 розробили ще в 2013 році

За словами розробників VBB-3, головна їх завдання - досягти швидкості більше 644 км/год (400 миль/год). Саме над цим буде продовжуватися робота.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Apple подумує про вихід на ринок зарядки електромобілів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top