В Запорізькій обл. викрито ОЗГ, яке виготовляло та розповсюджувало підробний бензин.

Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України в Запорізькій обл. викрили організовану злочинну групу, учасники якої займались незаконним виготовленням та збутом фальсифікованих нафтопродуктів, повідомляє прес-служба ГУБОЗ МВС України. Організував та очолив злочинну групу місцевий мешканець, директор декількох приватних підприємств. Також до її складу увійшло двоє непрацюючих жителів міста Запоріжжя.

Встановлено, що учасники ОЗГ організували підпільний цех та, використовуючи спеціальне обладнання, незаконно виготовляли фальсифікований бензин різних марок. За даними оперативників, учасниками ОЗГ щомісячно виготовлялось близько 30 тис. л фальсифікованої нафтопродукції.

З метою прикриття злочинної діяльності лідер угруповування створив два підприємства, за допомогою яких через мережу автозаправних станцій в Запорізькій обл. здійснював оптову реалізацію нафтопродуктів за ціною на 15-20% нижче від ринкової. Кошти, отримані від реалізації недоброякісного бензину, надходили на банківські рахунки зареєстрованих підприємств, які в подальшому через фіктивні фірми Запорізької, Донецької та Дніпропетровської областей переводились у готівку.

Під час проведення санкціонованих обшуків оперативники вилучили 40 тис. л незаконно виготовленої нафтопродукції, а також первинну документацію та печатки вказаних підприємств.

За даним фактом Слідчим управлінням ГУМВС України в Запорізькій обл. порушено кримінальну справу за ч.2 ст.204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся