В.Ющенко вважає, що уряд має проіндексувати пенсії, враховуючи реальне, а не номінальне зростання доходів громадян в 2008-2009 рр.

Президент України Віктор Ющенко вважає, що уряд має проіндексувати пенсії, враховуючи реальне, а не номінальне зростання доходів громадян в 2008-2009 рр. Про це він заявив на прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, для цього необхідно додатково платити найменш захищеним пенсіонерам суму в розмірі 1702 грн. За словами Президента, такий крок необхідно зробити навіть ціною збільшення дефіциту бюджету. Він повідомив, що минулий рік став рекордним за останні 9 років по зростанню номінальних доходів (52%) і рекордним по найменшому зростанню реальних доходів (всього 5%). Однією з причин зростання реальних доходів на рівні всього 5%, за словами В.Ющенка, стала популістська політика уряду по компенсації заощаджень радянського Ощадбанку. Ці виплати не були обґрунтовані економічно, зазначив він, що призвело до інфляції в першій половині 2008 р. на рівні 16%. В.Ющенко наполягає на перегляді прожиткового мінімуму, оскільки від нього залежить розмір пенсій.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся