В Україні участь у парадах на честь 65-ї річниці Перемоги у ВВВ взяли 25 тис. військовослужбовців.

В Україні участь у парадах та інших заходах до 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні (ВВВ) взяли 25 тис. військовослужбовців, повідомляє прес-служба Міноборони України.
Так, у парадах військ, які відбулися у столиці України місті-герої Києві, містах героях Севастополь, Одеса і Керч взяли участь понад 6 тис. військовослужбовців. Ще майже 2 тис. військовослужбовців залучалися до забезпечення проведення парадів військ.
Також у парадах військ у містах-героях України взяли участь більше 1000 військовослужбовців Російської Федерації та 130 військовослужбовців Республіки Білорусь. У свою чергу, парадні розрахунки Академії Сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного та 95-ї окремої аеромобільної бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних сил України взяли участь у військових парадах у Москві і Мінську.
Крім того, у День Перемоги у майже 30 містах обласного та районного значення відбулися проходження військ та демонстрація сучасної та раритетної військової техніки. Це, зокрема, Чернігів, Харків, Львів, Донецьк, Вінниця, Кривий Ріг, Рівне, Житомир, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Полтава, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Херсон, Суми, Сімферополь, Біла Церква, Чугуїв, Миргород, Мелітополь, Мукачеве, Озерне, Васильків, Володимир-Волинський, Євпаторія та Маріуполь.
Загалом, урочистості за участю військовослужбовців Збройних Сил України, присвячені святкуванню 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, відбулися у 68 гарнізонах та 117 населених пунктах України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся