В.Литвин виступає за введення платного в"їзду в Україну для громадян країн, що видають платні візи для громадян України.

Голова ВР Володимир Литвин вважає за доцільне ввести плату за в`їзд до України на пунктах прикордонного пропуску для громадян країн, зокрема ЄС, які видають платні візи для українців. Про це він заявив в інтерв`ю радіостанції "Ехо Москви". "Україна безвізовий режим ввела і нічого з цього не одержує. До речі, перед нашою зустріччю я сьогодні доповідь слухав наших юристів. Я їм запропонував підготувати пропозицію, щоб ввести на пунктах прикордонного пропуску плату за в`їзд – не візовий режим", - сказав він. Він зазначив, що маючи спрощений візовий режим з ЄС, українцям, щоб одержати візу, потрібно піти до посольства, стати в чергу, здати відбитки пальців, заплатити - іноді по 2,5 тис. грн. В.Литвин наголосив, що платний в`їзд має бути не тільки для жителів ЄС, а й тих країн, які стягують відповідну плату за візи з українців. "Щоб це було дзеркальне відображення. Припустимо, якщо якась країна бере з нас 30 євро, і ми переводимо в гривні за курсом. Це не віза, це не плата за візу, а плата за в`їзд", - сказав він. За його словами, введення плати за в`їзд розв`язало б фінансові проблеми утримання українських посольств за кордоном.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся