До держбюджету в 2009 р. надійшло 15 млн грн внаслідок заходів, які здійснила Держекоінспекція Київської обл. в Чорнобильській зоні відчуження, - начальник інспекції.

П'ятниця 28 серпня 2009 18:25
До державного бюджету надійшло 15 млн грн за період від початку року внаслідок заходів, які здійснила Державна екологічна інспекція Київської області в Чорнобильській зоні відчуження. Про це заявив на виїзній колегії прокуратури Київської області в м. Чорнобиль начальник Державної екологічної інспекції Київської області Анатолій Артемчук, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, інспекція не може повною мірою здійснювати екологічний контроль зони відчуження через постанову уряду, яка забороняє контролюючим органам позапланові перевірки. В свою чергу прокурор Київської області Олександр Гардецький заявив, що не вірить інформації, яку надав А.Артемчук щодо надходжень до бюджету, і дав доручення працівникам прокуратури перевірити її. Також він додав, що згадана постанова уряду не перешкоджає перевіркам Держаної екологічної інспекції, якщо порушення екологічного законодавства "видно навіть візуально". Також прокурор додав, що він не змінив свою думку щодо доцільності звільнення А.Артемчука після його доповіді на колегії.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся