ua ru

У 7 областях України відновлюється електропостачання 225 населених пунктів.

Станом на 7:00 16 лютого внаслідок несприятливих погодних умов залишаються знеструмленими 225 населених пунктів у 7 областях: у Миколаївській - 122, Одеській - 41, Херсонській - 18, Дніпропетровській - 22, Кіровоградській - 12, Вінницькій - 9 і Львівській - 1. Про це повідомляє прес-служба МНС України.

В Арбузинському, Братському, Вознесенському, Веселинівському, Доманівському, Єланецькому, Новоодеському та Первомайському районах Миколаївської області несприятливі погодні умови призвели до руйнування 378 електричних опор: ЛЕП 10 кВ - 328 і ЛЕП 0,4 кВ - 50. Керівництвом ВАТ "Миколаївобленерго" вживаються заходи щодо придбання та доставки до регіону додаткової кількості електроопор. Для відновлення електропостачання населених пунктів від обленерго задіяні 1336 чоловік і 379 одиниць техніки.

Оперативними штабами в областях забезпечується безперебійне функціонування систем життєзабезпечення населення, об'єктів національної економіки, стабільної роботи державних установ, закладів освіти та охорони здоров'я і надання допомоги населенню. На випадок різкого ускладнення погодних умов у системі МНС приведені в готовність автономні джерела електроживлення, пункти обігріву та передбачені технічні засоби для надання допомоги постраждалим. У МНС у цілодобовому режимі працює опергрупа.