В.Ющенко: Молоді демократичні політсили повинні об'єднатися

Молоді демократичні сили повинні консолідуватися. Про це на сьогоднішній прес-конференції заявив третій Президент України, лідер партії "Наша Україна - Народна самооборона" (НУ-НС) Віктор Ющенко, передає кореспондент РБК-Україна.
"Той руйнівний процес, який відбувся у сфері, в полі демократичних і патріотичних сил останнім часом, по суті, дійшов до найнижчої позначки. Нам потрібна консолідація не популістських сил, не лідерів, які пропонують, власну піар-політику, а консолідацію тих сил, які себе відносять до демократичних, або патріотичних", - зазначив В.Ющенко і додав:" Не буде іншого способу, ніж через консультації, розуміння, знаходити можливості об'єднання".
За його словами, НУ-НС має намір сформувати більшість патріотичних і демократичних сил і очолити його, а в тих регіонах, де позиції опозиційних сил не достатньо сильні "ми сьогодні розповсюджуємо заяву, в рамках якої ми закликаємо до консолідованої опозиційної позиції".

На думку В.Ющенка, "найбільша причина роздробленості демократичних сил нанесена позицією Ю.Тимошенко". За його словами, ця позиція Ю.Тимошенко мала "мале відношення" до патріотизму, до свободи, до демократії, але "з-за своєрідної поведінки цієї політичної сили у нас сьогодні склалася ситуація, коли демократичний рух в Україні, і патріотичний, до речі, роздроблено як ніколи". В.Ющенко також підкреслив: "Ми значною мірою втратили свою внутрішню міць не через те, що ми зрадили ідеї, або зрадили виборців, а тому що до політичної партії і, особливо 3 роки тому, було вжито таких заходів, які сьогодні відбуваються в Блоці Юлії Тимошенко тільки вже з іншого боку".
За словами В.Ющенка, на сьогодні "ті політичні сили, які відносять себе до опозиційних, роз'єднані, і влада, завдяки, в тому числі, позиції комуністів і партії Володимира Литвина знаходяться в консолідованому режимі".

Лідер НУ-НС підкреслив: "Тільки через вибори ми можемо формувати відповіді на ті питання, які у нас виникають. Вибори - це кращий спосіб посилити відповідальність виборців, сформувати той курс, який буде влаштовувати більшість українського суспільства".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся