У січні попит на нерухомість виріс на третину

Вівторок 03 лютого 2015 19:56
За даними сайту DOM.RIA.com активність на ринку нерухомості України в останню декаду січня різко зросла.

За даними сайту DOM.RIA.comактивність на ринку нерухомості України в останню декаду січня різко зросла.

Так, попит у порівнянні з груднем минулого року зріс на 30%.Збільшення попиту на ринку послужили кілька причин. На сьогодні багато українців не довіряють банкам, тому деякі віддають перевагу краще вкласти свої гроші в нерухомість. Також у такому вигляді можна зберегти гроші, якщо вони будуть знецінюватися.

У той же час сьогодні стало популярно купувати квартиру для подальшої здачі її в оренду. Адже ціни на квартири знизилися, а на оренду піднялися. Деяких також лякає і можливість введення податку до 30% при купівлі нерухомості.

Також за даними DOM.RIA.com після арешту в столиці декількох великих новобудов, вектор попиту почав зміщуватися в бік вторинного ринку житла. Зараз попит поділився на 50 на 50 між вторинним і первинним ринком нерухомості.

Що стосується ринку живої оренди, то тут попит, як і ціни в гривні продовжують збільшуватися. В основному попит зростає за рахунок переселенців зі Сходу, а також зміни більш дорогих сегментів житла на більш дешеві.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся