ru ua

В Україну прибувають 14 депутатів Європарламенту для спостереження за виборами Ради

В Україну сьогодні, 24 жовтня, прибувають 14 депутатів Європейського парламенту для спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради, які відбудуться 26 жовтня.

В Україну сьогодні, 24 жовтня, прибувають 14 депутатів Європейського парламенту для спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради, які відбудуться 26 жовтня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби представництва ЄС в Україні.

Делегацію очолює європейський депутат від Хорватії Андрій Пленкович (представник Європейської народної партії).

"Мета місії депутатів Європейського Парламенту - визначити, будуть проведені парламентські вибори в Україні у відповідності з міжнародними зобов'язаннями країни і міжнародного права", - йдеться в повідомленні.

24-25 жовтня депутати зустрінуться з представниками органів, відповідальні за вибори в Україні, міжнародними і українськими наглядовими організаціями, лідерами головних політичних партій, представниками ЗМІ та громадянського суспільства. Крім цього, заплановані зустрічі з Президентом України, прем'єр-міністром і міністром закордонних справ України.

Депутати будуть спостерігати за виборами в Києві, Черкасах, Одесі, Харкові та Дніпропетровську.

Делегація завершить свою роботу після спільної прес-конференції, яка відбудеться 27 жовтня.

Нагадаємо, 22 жовтня Європейський парламент схвалив новий склад Європейської комісії під керівництвом Жана-Клода Юнкера.