В Україні введено новий зразок повідомлення для податкової про нотаріальне посвідчення договору оренди нерухомості

Кабінет міністрів України затвердив зразок повідомлення про нотаріальне посвідчення договору оренди об‘єктів нерухомості. Відповідну постанову, проект якої розробило Міністерство юстиції, затверджено 29 грудня 2010 р. на засіданні уряду і вона набирає чинності відсьогодні, повідомляє прес-служба Мін'юсту.

За словами міністра юстиції Олександра Лавриновича, постанову розроблено з метою реалізації положень Податкового кодексу України.

Як відомо, Кодекс передбачає обов‘язок нотаріуса у разі вчинення нотаріальної дії щодо посвідчення договору оренди об‘єктів нерухомості, надіслати інформацію про такий договір органу державної податкової служби за податковою адресою платника податків - орендодавця за формою та у спосіб, встановлені Кабінетом міністрів. Це, зокрема, визначено підпунктом «б» підпункту 170.1.5. пункту 170.1. статті 170 означеного Кодексу.

За словами міністра юстиції, постанова набирає чинності з 1 січня 2011 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся