ua en ru

В Україні всього 6% заповідників, а за умовами ЄС необхідно мінімум 15%, - Мохник

В Україні всього 6% заповідників, а за умовами Євросоюзу необхідно мінімум 15%. Про це в ході зустрічі із громадськістю заявив міністр екології та природних ресурсів Андрій Мохник, передає кореспондент РБК-Україна.

В Україні всього 6% заповідників, а за умовами Євросоюзу необхідно мінімум 15%. Про це в ході зустрічі із громадськістю заявив міністр екології та природних ресурсів Андрій Мохник (на фото), передає кореспондент РБК-Україна.

"Сьогодні Україна має тільки 6% заповідних територій, хоча однією з умов ЄС є збільшення таких територій до 15%. Розпочато роботу щодо створення Чорнобильського біосферного радіологічного заповідника", - заявив міністр.

Нагадаємо, 18 червня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект №3672 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо охорони біорізноманіття)". За відповідне рішення про посилення вимог з охорони рідкісних видів тварин і рослин проголосували 245 парламентаріїв.

Раніше, 3 червня народні депутати не підтримали в першому читанні законопроект №3400 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо охорони заповідних територій)". За відповідне рішення проголосували 134 парламентарії.