В Україні сьогодні вузи оприлюднять список вступників, рекомендованих до зарахування на держбюджет

НовиниСуспільство    05.08.2013 - 10:32

В Україні сьогодні до 12:00 вищі навчальні заклади оприлюднять другий список вступників, рекомендованих до зарахування за кошти державного бюджету. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

Згідно з умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році, приймальна комісія приймає рішення про рекомендування до зарахування на навчання на місця державного замовлення у три етапи: у перший, п'ятий та восьмий дні після останнього дня прийому заяв.

Відповідно, абітурієнти, які рекомендовані на місця за кошти державного бюджету 1 серпня та які протягом 1-4 серпня не подали оригінали документів, вилучені зі списку. Замість них сьогодні до зарахування будуть рекомендовані абітурієнти, які станом на 1 серпня знаходилися нижче у списку.

З оновленими рейтинговими списками можна ознайомитися на стендах приймальних комісій та веб-сайтах вищих навчальних закладів.

Студенти, які будуть у сьогоднішніх списках, матимуть 3 повних дні (до 7 серпня включно) для подачі документів; 8 серпня ВНЗ оприлюднять третій список зарахованих.

Читайте також: В Україні до п'ятьох ВНЗ не подано жодної заяви від абітурієнтів

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top