ru ua

В Україні з 26 травня вводиться в дію новий графік руху поїздів на 2013-2014 рр

В Україні 26 травня 2013 р. з 00:00 буде введено в дію новий графік руху поїздів на 2013-2014 рр. Про це на брифінгу 22 травня повідомив начальник головного пасажирського управління "Укрзалізниці" Олександр Іванько, передає прес-служба підприємства.

"Новий графік руху поїздів традиційно вводиться в дію щороку в останню неділю травня. Розроблений графік руху розрахований на курсування 291 пари пасажирських поїздів, із яких 189 пар - формування "Укрзалізниці", - розповів Іванько.

Із загальної кількості пасажирських поїздів, що курсуватимуть в Україні, 164 пари цілорічних, 93 пари сезонних поїздів та 34 пари за потребою, в залежності від пасажиропотоку. В тому числі серед сформованих "Укрзалізницею": 120 цілорічних, 36 сезонних та 33 призначатимуться за потреби.

"Пасажири на позакласних вокзалах та вокзалах 1-го класу зможуть отримувати візуальну інформацію щодо наявності вільних місць у пасажирських поїздах на поточний час, яка відображатиметься на табло колективного користування. Для цього залізницями України оновлено візуальну інформацію і вона відображатиметься на табло вокзалу, починаючи із доби введення нового графіку руху", - зазначив Іванько.

Читайте також: "Укрзалізниця" замінить потяг "Київ - Чоп" потягом "Київ - Тернопіль"