В Україні за матеріалами СБУ, а також самою СБУ з початку 2010 р. порушено 4,3 тис. кримінальних справ

В Україні за матеріалами СБУ, а також самою СБУ з початку 2010 р. порушено 4,3 тис. кримінальних справ. Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ, передає кореспондент РБК-Україна.
За словами В.Хорошковського, з початку року конфісковано та звернуто у дохід держави майно і цінності на суму 395 млн грн, повернуто до державного сектора майно і кошти на суму понад 770 млн грн. У сфері боротьби з корупцією та організованою злочинністю порушено 2644 кримінальних справи. У сфері боротьби із контрабандою порушено 210 кримінальних справ, припинено діяльність 5 ОЗГ, вилучені предмети контрабанди на загальну суму 165 млн грн, конфісковані предмети контрабанди за рішенням суду на суму 76 млн грн.
З початку поточного року порушено 23 кримінальні справи стосовно учасників організованих злочинних угруповань, що займалися наркобізнесом.
Із незаконного обігу вилучені 2,3 кг героїну, 1,9 кг синтетичних наркотиків, 1961,9 кг кокаїну, 53,9 кг психотропних речовин.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся