ru ua

В Україні очікують на прибуття другого судна з вугіллям з ПАР 30 жовтня, третього - 8 листопада, - "Укрінтеренерго"

В Україні очікують на прибуття другого судна з 79 тис. т вугілля з Південно-Африканської республіки 30 жовтня, третього з 85 тис. т - 8 листопада.

В Україні очікують на прибуття другого судна з 79 тис. т вугілля з Південно-Африканської республіки 30 жовтня, третього з 85 тис. т - 8 листопада. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Укрінтеренерго".

"Очікувана дата прибуття з ПАР другого судна MBA Future з вугіллям обсягом майже 79 тис. тонн в порт TIC термінал - 30 жовтня 2014 р., третього судна Bottiglieri Challenger з вугіллям об'ємом близько 85 тис. тонн в Іллічівський порт - 8 листопада 2014 р.", - йдеться в повідомленні.

На даний момент триває відвантаження першої партії вугілля в обсязі 84 205 метричних тонн, яка прибула в Іллічівський порт з ПАР 22 жовтня 2014 р.

Повідомляється, що у зв'язку з погодними умовами були внесені зміни в графік розвантаження судна. Очікувана дата закінчення вивантаження - 31 жовтня. З 2 листопада передбачається відправка перших залізничних партій вантажу (до 55 вагонів на добу) Зміївську і Трипільську ТЕС ПАТ "Центренерго".

Нагадаємо, минулого тижня перші 84,2 тис. т вугілля з ПАР прибули в Іллічівський порт.