В Україні опублікований закон про впровадження електронної системи держзакупівель

Понеділок 09 липня 2012 11:48

В Україні опублікований і набув чинності закон, який передбачає впровадження в Україні системи електронних держзакупівель. Відповідний закон № 4917-VI "Про внесення змін до закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо запровадження процедури електронного реверсивного аукціону" опубліковано у виданні" Голос України.

Документ уточнює систему електронних торгів, впроваджує електронну площадку - сукупність технічного обладнання, програмного забезпечення та організаційних заходів, що використовується для проведення державних закупівель за процедурою електронних реверсивних аукціонів.

Як наголошується, технічне обладнання і програмне забезпечення електронного майданчика повинні відповідати вимогам чинного законодавства України, що регулює питання технічної та криптографічного захисту інформації. Графік роботи електронного майданчика встановлюється Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

На думку автора закону "регіоналки" Ірини Горіної, закон поліпшить законодавство з питань державних закупівель та дозволить скоротити витрати на здійснення державних закупівель. Процедура електронних торгів стане обов'язковою для переліку товарів і послуг на суму понад 100 тис. грн (в будівництві - 300 тис. грн), робіт - 1 млн грн. Цей список складе і затвердить уряд за пропозицією Мінекономрозвитку як уповноваженого органу в цій сфері. Закон вступає в силу з 2013 р.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру України Миколі Азарову за участю Антимонопольного комітету України (АМКУ) до 1 жовтня ц.р. вжити заходів щодо розроблення, подання на розгляд Верховної Ради (ВР) Україна і супроводі в парламенті законопроекту про внесення змін до закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо подальшого розвитку механізму електронних реверсивних аукціонів в системі державних закупівель.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся