В Україні навчається близько 50 тис. студентів з 134 країн світу, - Табачник

Середа 26 жовтня 2011 11:48

В Україні навчається близько 50 тис. студентів з 134 країн світу. Про це повідомив під час брифінгу міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, передає кореспондент РБК-Україна.
"Зараз ми маємо на третину більше іноземних студентів, ніж у кращі роки Радянського союзу. Зараз в Україні навчаються майже 50 тис. іноземців з 134 країн світу", - повідомив Табачник.
Міністр зазначив, що 99,9% іноземних студентів навчаються на контрактній формі навчання. "Практично всі студенти - контрактники, крім невеликої квоти, але вона обмінна. Наприклад, підписано договір з В'єтнамом, де ми маємо право направити 50 студентів, аспірантів на безкоштовне навчання, відповідно, у них така квота", - розповів Табачник.
Крім того, за його словами, існує ряд двосторонніх договорів між технічними університетами України і Китаю.
"На сьогоднішній день, судячи за попередніми заявками, ми можемо протягом двох років (кількість) контрактників з Китаю збільшити приблизно в два рази. Це чималі гроші в державну казну", - резюмував Табачник.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся