Протягом кількох найближчих років в Україні буде бум будівництва тризіркових готелів, - експерт

Неділя 30 жовтня 2011 14:21

Протягом найближчих кількох років, в Україні буде бум будівництва дво- та тризіркових готелей, вважає німецький експерт з готельного бізнесу Вольфганг Фукс, повідомляє Deutsche Welle.

За його словами саме тризіркові готелі мають в Україні гарні перспективи розвитку, хоч вони і не надто привабливі з точки зору ведення бізнесу. Втім, українські тризіркові готелі значно дорожчі за такі самі у Європі, констатує Фукс.

Зависокі ціни - тимчасова проблема, пов'язана із обмеженою кількістю пропозицій, вважає директор з розвитку ArtBuild Hotel Group Наталія Лисняк. "Потрібна конкуренція. Зараз готелі, які виходять на ринок, ставлять ті ціни, які їм зручно. Але чим більше буде вибір у клієнтів, тим більше знижуватимуть ціни",- запевнила вона.

Ситуацію, на думку Вольфганга Фукса, може вирівняти прихід на український ринок закордонних операторів готельного бізнесу. Інтерес до готелів середнього класу в Україні, за словами німецького експерта, вже намітився. Втім, на думку Фукса, національні інвестори та приватні власники матимуть проблеми у цьому змаганні. "Міжнародні готельні мережі у порівнянні з ними мають величезні активи. Українські готелі навряд чи зможуть з ними конкурувати - зі своїм старим обладнанням та приватним управлінням. Тому рано чи пізно на цьому ринку залишаться лише великі гравці, а українські приватні готелі зникнуть з ринку", - прогнозує він.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся