У будівництвы Бескидського тунелю подолано 1-й км, - Львівська ОДА

НовиниТранспорт    07.03.2015 - 12:34

Будівельники нового залізничного Бескидського тунелю на кордоні Львівської та Закарпатської областей подолали позначку в 1 км. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Львівської обласної державної адміністрації.

"На кордоні Львівської та Закарпатської областей на перегоні Бескид-Скотарське тривають роботи по будівництву нового двоколійного залізничного Бескидського тунелю. Будівельники вже подолали позначку в один кілометр. Це більше половини довжини тунелю, який з'єднає Закарпаття зі Львівщиною", - йдеться в повідомленні.

Довжина нового тунелю складе 1,765 км, ширина - 10,5 м, висота - 8,5 м. Будується він на відстані 30 метрів від існуючого. Інженерна споруда буде пролягати на глибині 180 м від поверхні Бескидського хребта Карпатських гір.

Новий тунель буде обладнаний сучасними приладами робочого і аварійного освітлення, вентиляцією, відеоспостереженням, контрольними датчиками визначення рівня шкідливих газів, а також постійним моніторингом внутрішнього стану, засобами пожежної безпеки і системою антикорозійного захисту.

Нагадаємо, раніше в Мінінфраструктури підтвердили плани завершити будівництво Бескидського тунелю у І кварталі 2017 р.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top