ua en ru

У США на відкритті фондових торгів 13 лютого очікується зниження провідних індексів

На відкритті фондових торгів в США 13 лютого очікується зниження провідних індексів.

На відкритті фондових торгів в США 13 лютого очікується зниження провідних індексів. У макроекономічному поле інвестори чекають публікації даних по ринку праці країни та ряду інших доповідей.

Одним з ключових доповідей, який частково дозволить судити про процес відновлення американської економіки в цілому і ринку праці зокрема, стане звіт Мінпраці. Сьогодні відомство повідомить, як змінилося число первинних вимог по виплаті допомоги з безробіття за тиждень, що завершився 7 лютого. Очікується, що число звернень складе 330 тис. проти 331 тис. звернень тижнем раніше.

Сьогодні також заплановані до публікації нові дані з роздрібних продажів за січень у США та звіт за комерційним товарними запасами США за грудень 2013 р.

Серед корпоративних новин новиною дня стало повідомлення про злиття найбільшого в США оператора кабельних телекомунікаційних послуг Comcast і медіахолдингу Time Warner Cable. Спочатку про наміри Comcast придбати Time Warner Cable за 45,2 млрд дол. інвестори дізналися з неофіційних джерел: про угоду повідомив анонім, а ЗМІ швидко поширили інформацію. Пізніше це отримало офіційне підтвердження. Comcast висловив готовність заплатити 158,82 дол. за акцію Time Warner Cable.

На тлі повідомлення про злиття котирування Time Warner Cable у ході pre-market торгів злетіли вгору на 12,3%. Котирування дрібнішого конкурента Comcast - Cablevision Systems - на тлі новини про злиття також отримали додатковий позитивний поштовх і зростають в ході pre-market торгів на 2,2%.

Також сьогодні звітують виробник прохолодних напоїв PepsiCo, виробник шин Goodyear Tire & Rubber Company і компанія Kraft Foods, що спеціалізується на виробництві продуктів харчування.

Станом на 16:27 мск 13 лютого 2014 р. ф'ючерси на індекс Dow Jones знижуються на 72,00 пункту (-0,45%), на індекс S&P - на 8,20 пункту (-0,45%), на індекс Nasdaq просідають на 14,00 пункту (-0,39%).