ru ua

В США хакер зламав iPhone 5 через добу після початку продажів

Через добу після початку продажів нового смартфона від Apple американський хакер Грант Пол, відомий під ніком chpwn, заявив, що зміг зламати iPhone 5. За його словами, йому вдалося встановити на смартфон програми, не схвалені компанією-виробником, передає BBC.

Як доказ уразливості iPhone5 хакер виклав в Twitter фотографії гаджета з запущеною програмою Cydia - ключем доступу до неофіційного інтернет-магазину додатків. Пол поки не пояснив, яким чином йому вдалося зламати новинку від Apple.

В середині 2010 р. в США були внесені зміни в закон про захист авторських прав в цифрову епоху, які легалізували злом телефонів для встановлення будь-якого програмного забезпечення.

Нагадаємо, п'яте покоління смартфона iPhone було представлено 12 вересня ц.р. Гаджет обладнаний дисплеєм Retina з збільшеною до 4 дюймів діагоналлю. Нова модель на 20% легша й на 18% тонша за попередню, вона здатна працювати в високошвидкісних мережах LTE (мережі четвертого покоління зв'язку 4G). Місткість батареї розрахована на 8 годин роботи в високошвидкісних мережах, а процесор A6 вдвічі швидше попередника. Продажі гаджета в США стартували 21 вересня 2012 р. На ринки ще 22 країн, в основному європейських, iPhone 5 надійде 28 вересня.

Читайте також: Першими власниками iPhone 5 стали грабіжники