ru ua

У РНБО не підтвердили знищення двох блокпостів ВСУ біля Дебальцеве

У РНБО не підтвердили знищення двох блокпостів ВСУ біля Дебальцеве

Інформація про знищення двох блокпостів Збройних сил України біля Дебальцеве не підтверджується. Про це в ході брифінгу заявив заступник керівника інформаційно-аналітичного центру РНБО Володимир Польовий, передає кореспондент РБК-Україна.

"Інформація про знищення двох українських блокпостів в районі населеного пункту Луганське неподалік Дебальцеве і загибелі великої кількості українських військовослужбовців не відповідає дійсності і не підтверджується. Командування просить з розумінням поставитися до обмеження подачі інформації про ситуацію в районі Вуглегірська. Це зроблено щоб не наражати на небезпеку життя наших воїнів", - заявив Польовий,

Польовий також зазначив, що в місті Вуглегірськ Донецької області триває бій. Російсько-терористичні війська постійно атакують і обстрілювати опорні пункти і блокпости сил АТО.

"Для припинення ведення вогню ворожої артилерії ВСУ ведуть контр батарейну боротьбу. Сили противника постійно маневрує, що ускладнює їх знешкодження. Місто Дебальцеве знаходиться під контролем ВСУ. Однак регулярно обстрілюється незаконними збройними формуваннями", - сказав Польовий.

Нагадаємо, вдень в штабі зяавили, що сили АТО ведуть бої в районі Вуглегірська.