У разі приєднання України до МС Росія знизить ціну на газ до 160 дол за 1 тис. куб. м, - Азаров

Приєднання України до Митного союзу (МС) надасть можливість знизити ціну на російський газ до 160 дол за 1 тис. куб. м, передає радио "Свобода" з посиланням на заяву прем'єр-міністра України Миколи Азарова.

"Росія нам висуває умови: давайте приєднуйтесь до МС і завтра у вас газ буде по 160 дол", - заявив Азаров сьогодні під час спілкування з чиновниками в Одесі.

При цьому Азаров наголосив, що приєднання до Митного союзу загалом відповідає національним інтересам України, оскільки близько 40% міжнародного товарообігу України припадає на країни, що входять до Митного союзу. Але, з іншого боку, за словами прем'єра, 30% міжнародного товарообігу припадає на країни Євросоюзу і, відповідно, приєднання до зони вільної торгівлі з ЄС та політична асоціація з ЄС - "це відповідає національним інтересам".

Він також зазначив, що Україна не хоче обирати між Митним союзом і зоною вільної торгівлі з ЄС, а хоче працювати з усіма, зокрема і з країнами Азії.

За даними НАК "Нафтогаз України", в першому кварталі 2012 р. ціна російського газу становила близько 416 дол за 1 тис. куб. м, у другому - близько 425 дол за 1 тис. куб. м, у третьому - близько 426 дол. за 1 тис. куб. м.

Читайте також: Україні потрібно вибирати між ЄС і Митним союзом, - Коморовський

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся