ru ua

У Слов'янську захопили військових інспекторів ОБСЄ, а не спостерігачів

У Слов'янську захопили військових інспекторів ОБСЄ, а не спостерігачів. Про це йдеться в повідомленні ОБСЄ у своєму офіційному Twitter.

У Слов'янську захопили військових інспекторів ОБСЄ, а не спостерігачів. Про це йдеться в повідомленні ОБСЄ у своєму офіційному Twitter.

"Втрачено зв'язок з військовими інспекторами в Донецькій обл. Вони не спостерігачі ОБСЄ, а спрямовані країнами ОБСЄ в рамках Віденського документу", - пояснили в організації.

"Всі члени Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та спостерігачі за виборами від БДІПЛ безпеки і зв'язок", - відзначають в ОБСЄ.

"У військовій верифікаційної місії 8 осіб з країн ОБСЄ. На чолі Німеччина (4 члени), члени з Чехії (1), Данії (1), Швеції (1) та Польщі (1). Військова Верифікаційна група спрямована країнами ОБСЄ щодо запрошення України в рамках гл.10 Віденського документа ", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше МВС України повідомило, що терористи захопили в Слов'янську автобус з представниками ОБСЄ. Заручники знаходяться в приміщенні місцевого УСБУ.

"25 квітня 2014 р. в 11:40 на в'їзді в р. Слов'янськ з боку м. Краматорська невідомі зупинили автобус з 13-ма пасажирами. Серед них знаходилися 7 представників ОБСЄ, 5 представників Збройних сил України і водій транспортного засобу. Терористи відвели автобус з пасажирами на територію УСБУ в р. Слов'янськ. Зараз захоплені громадяни знаходяться там", - йдеться в повідомленні.