ua en ru

У Слов'янську українські силовики взяли під контроль 9 блокпостів сепаратистів, - Аваков

У Слов'янську українські силовики взяли під контроль 9 блокпостів сепаратистів.

У Слов'янську українські силовики взяли під контроль 9 блокпостів сепаратистів. Про це на своїй странцие в Facebook написав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков (на фото).

"О 04:30 ранку почалася активна фаза АТО в районі Слов'янська-Краматорська. Силами підрозділів МВС, Нацгвардії, НД. На поточний момент взяті під контроль 9 блокпостів терористів в межах міста Слов'янська. Місто взято у щільне кільце", - написав Аваков.

За його словами, проти українських спецпідрозділів терористи відкрили вогонь із застосуванням важкого озброєння, в тому числі гранатометів і ПЗРК.

"Є загиблий льотчик і поранені. Йде справжній бій з професійними найманцями. Терористи не гребують вести вогонь, ховаючись за мирними жителями Слов'янська, з житлових багатоквартирних будинків - знають про наказ підрозділам АТО не відкривати у відповідь вогонь з загрозою житлових об'єктів", - пише глава МВС, зазначаючи, що "операція триває за планом".
Також він повідомив, що рух поїздів у зоні АТО буде найближчим часом перекрито, а рух по дорогах в районі Слов'янська обмежена до мінімуму.

"Прошу всіх на час АТО утриматися від поїздок... Прошу жителів Слов'янська і Крамоторска не виходити на вулиці і бути обережними біля вікон. Ми, разом з міністром оборони командувачем Нацгвардії тут", - написав Аваков.

Він також нагадав вимоги українських силовиків до терористів: звільнити заручників, скласти зброю і звільнити адміністративні будівлі, відновити нормальне функціонування міської інфраструктури.