ru ua

В СБУ прогнозують повернення під контроль влади України територій в зоні АТО через 4-5 років

В СБУ прогнозують повернення під контроль влади України територій в зоні АТО через 4-5 років
У Службі безпеки України прогнозують повернення під контроль влади України територій, які зараз захоплені проросійськими сепаратистами та бойовиками, через 4-5 років.

У Службі безпеки України прогнозують повернення під контроль влади України територій, які зараз захоплені проросійськими сепаратистами та бойовиками, через 4-5 років. Про це на круглому столі в Києві заявив радник голови СБУ Маркіян Лубківський, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я схильний думати, що цей конфлікт буде мати затяжний характер і вирішити проблему, яку ми отримали на сході країни, неможливо в найближчій перспективі. Очевидно, що на це підуть роки. Я думаю, що мова йде про 4-5 роках - це той час, коли Україна може, за певних обставин, поміняти контроль над територіями, які сьогодні Україною не контролюються", - заявив Лубківський.

Нагадаємо, з квітня 2014 р. влада України проводить антитерористичну операцію в Луганській та Донецькій областях проти проросійських сепаратистів і бойовиків, яким вдалося взяти під контроль, зокрема, Донецьк, Луганськ та частину українсько-російського кордону. За даними РНБО, за час АТО загинуло 1 тис. 52 українських військових.