У Росії заборонили марш за федералізацію Сибіру

Вівторок 05 серпня 2014 18:37
Влади Новосибірська заборонили "Марш за федералізацію Сибіру", який його організатори збиралися провести 17 серпня.

Влади Новосибірська заборонили "Марш за федералізацію Сибіру", який його організатори збиралися провести 17 серпня, пише "Нова газета".

Один з організаторів 5 серпня оприлюднив відповідь на подане в мерію повідомлення, підписаний заступником мера Новосибірська Геннадієм Захаровим: "Для забезпечення непорушності конституційного ладу, територіальної цілісності і суверенітету РФ в проведенні маршу відмовити".

Трьома днями раніше за вимогу Генпрокуратури і Роскомнадзора були заблоковані сторінки, присвячені маршу, ВКонтакте і Facebook, а наглядачі за інтернет-виданнями попередили 14 сайтів, які повідомили про нього, про відповідальність за "здійснення екстремістської діяльності", після чого ці публікації були видалені.

За словами організаторів, метою акції було нагадати владі та громадянам, що згідно з Конституцією Росія - федеративна держава, у якій регіони мають право на політичну самостійність, а також вказати на проблеми в сформованій практиці розподілу між регіонами бюджетних коштів".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся