У Росії спростили процедуру переселення українців до РФ

НовиниСуспільство    11.10.2014 - 11:39
Уряд Російської Федерації спростило процедуру для громадян України, які бажають взяти участь у російській "Державній програмі зі сприяння добровільному переселенню до Росії співвітчизників, що проживають за кордоном".

Уряд Російської Федерації спростило процедуру для громадян України, які бажають взяти участь у російській "Державній програмі зі сприяння добровільному переселенню до Росії співвітчизників, що проживають за кордоном". Відповідну постанову від 8 жовтня 2014 р. №1032 опубліковано сьогодні на сайті уряду Росії.

Повідомляється, що постанова підготовлено Федеральною міграційною службою Росії в цілях спрощення порядку видачі українцям, які одержали тимчасовий притулок в РФ, свідоцтва учасника програми з переселення. При цьому в повідомленні на сайті російського уряду громадяни України наполегливо іменуються "співвітчизниками з України".

"Спрощення порядку пов'язано з відсутністю у співвітчизників з України низки документів (наприклад, документи про сімейний стан, про освіту, про професійну підготовку), які подаються разом із заявою про участь в держпрограмі і наявність яких необхідно при узгодженні кандидатури заявника в органі ФМС", - йдеться в повідомленні.

У зв'язку з цим влада затвердила тимчасові правила організації роботи з українцями. "Ними встановлюються перелік документів, що подаються разом із заявою про участь у держпрограмі, терміни перевірки відомостей, що містяться в документах (10 робочих днів), а також скорочений з 60 календарних до 15 робочих днів термін оформлення територіальним органом ФМС в суб'єкті Федерації свідоцтва учасника держпрограми", - повідомляється в повідомленні.

Органи виконавчої влади РФ повинні розглядати заяви про участь в держпрограмі в строк, що не перевищує 10 робочих днів, а при відсутності у заявників документів про освіту, про професійну підготовку чи стаж трудової діяльності проводити співбесіди із заявниками для уточнення їхніх професійних навичок і кваліфікації.

Нагадаємо, в Раді Федерації РФ ініціюють спрощення отримання російського громадянства біженцями з України.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top