ru ua

В результаті пожежі на "Південмаші" 1 людина загинула, 2 госпіталізовані, - ДержНС

В результаті пожежі на державному підприємстві "Виробниче об'єднання „Південний машинобудівний завод" імені А. М. Макарова" (Південмаш) 1 людина загинула, 2 госпіталізовані.

В результаті пожежі на державному підприємстві "Виробниче об'єднання „Південний машинобудівний завод" імені А. М. Макарова" (Південмаш) 1 людина загинула, 2 госпіталізовані. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної служби України з надзвичайних ситуацій (Держнс).

"11 липня о 09:18 надійшло повідомлення про витік рідкого металу з плавильної печі ливарного цеху з подальшим горінням. Площа загоряння склала 25 кв.м", - йдеться в повідомленні.

Пожежу було локалізовано о 09:39, а ліквідована о 10:17. На місці події загинула 1 жінка, 2 постраждалих чоловіків було госпіталізовано до лікарні.

Орієнтовна причина пожежі та збитки встановлюються.

У той же час теруправлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області створено комісію зі спеціального розслідування обставин і причин нещасного випадку.

"За попередніми даними, під час довантаження металобрухту в індукційну піч стався викид розплавленого металу і полум'я, внаслідок чого машиніст крана (1961 р.н. отримала смертельну травму, а плавильник металу та сплавів (1963р.н.) та учень плавильника металу та сплавів (1994р.н.) отримали опіки тулуба і були доставлені в опіковий центр міської клінічної лікарні №2 р. Дніпропетровська", - йдеться в повідомленні Держгірпромнагляду.