ua en ru

У результаті обстрілу терористами Добропілля одна людина загинула, та двоє поранені, - Міноборони

Терористи сьогодні, 13 червня 2014 р., обстріляли м. Добропілля Донецької області з установки залпового вогню "Град", у результаті чого одна цивільна особа загинула та двоє отримали поранення.

Терористи сьогодні, 13 червня 2014 р., обстріляли м. Добропілля Донецької області з установки залпового вогню "Град", у результаті чого одна цивільна особа загинула та двоє отримали поранення. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

"Бандити розташували свої вогневі позиції неподалік від населеного пункту Мерцалово. Здійснивши декілька залпів з РСЗВ БМ-21 "Град", злочинці відкрили вогонь з озброєння БТР-80. Снаряди влучили на територію овочесховища одного з підприємств Добропілля. Внаслідок бандитських дій проросійських терористів одна цивільна особа загинула та двох поранено", - йдеться у повідомленні.

В Міноборони також зазначають, що на місці вогневого удару виявлено три снаряди від РСЗО "Град", які так і не вибухнули, а на полі поблизу овочесховища нараховано 13 воронок.

"Після здійснення вогневого удару найманці, уникаючи удару у відповідь з боку сил АТО, залишили район, попередньо замінувавши покинуту ними установку БМ-21 та місцевість навколо неї", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, представники підрозділу Збройних сил України, які вийшли у даний район, з'ясували, що там перебував загін проросійських терористів, який мав на озброєнні три установки БМ-21, один БТР-80 та два автомобілі КАМАЗ і складався з осіб кавказької та слов'янської зовнішності, які видавали себе за військовослужбовців Національної гвардії.

Військовослужбовці провели зачистку району, розмінування та розряджання установки РСЗО "Град".

"Під час огляду терористичного знаряддя з'ясувалося, що установка БМ-21 мала всі ознаки маскування під звичайну вантажівку. Зловмисники обладнали її фальшбортами та кріпленням додаткового тенту. Також шасі установки мають свіжі сліди кріплення машини під час ймовірного перевезення на спеціальному трейлері", - йдеться у повідомленні.

На пошуки залишків загону найманців відправлено визначений підрозділ Збройних сил України, який має на меті у взаємодії з армійською авіацією остаточно знищити це терористичне угрупування.