ru ua

В результаті обстрілу блокпостів сил АТО під Маріуполем поранений один прикордонник, - штаб оборони

В результаті ранкового обстріл блокпостів сил антитерористичної операції на північному заході від Маріуполя один прикордонник отримав поранення.

В результаті ранкового обстріл блокпостів сил антитерористичної операції на північному заході від Маріуполя один прикордонник отримав поранення. Про це повідомляє Штаб оборони Маріуполя на сторінці в соцмережі Facebook.

"Ніч у Маріуполі і околицях пройшла спокійно. Але вже вранці в 8:48 стався обстріл зі стрілецької зброї одного з блокпостів, що знаходяться в північно-західному напрямку від Маріуполя. В результаті 1 прикордонник отримав легкі поранення. Зараз він знаходиться в лікарні швидкої допомоги, його життю нічого не загрожує", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, вогнему відповідь обстріл був зупинений.

Крім того, як зазначає штаб, порушення повітряного простору України військовою авіацією Росії не відбувалося.

"Однак зафіксовано розвідувальний політ одного БПЛА над ділянкою, що межує з територією тимчасово підконтрольної т. н. ДНР, а саме в районі населених пунктів Сартана-Талаківка. По літальному апарату був відкритий вогонь на ураження", - повідомляє штаб.

Про результати обстрілу не повідомляється.

Також спостерігається нарощування бронетехніки навпроти ділянок відповідальності оперативно-бойових прикордонних комендатур.

"Так, на південно-західній околиці н. п. Оленівка біля блокпосту терористів так званої ДНР зафіксовано скупчення бронетехніки. Також скупчення бронетехніки зафіксовано на північній околиці н. п. Докучаєвськ", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, сили АТО відстежують переміщення військ противника, як поблизу Маріуполя, так і на більш віддалених територіях.

Нагадаємо, вчора ввечері біля с. Чермалик Донецької області, яке знаходиться в 35 км від Маріуполя, в результаті мінометного обстрілу поранений один військовослужбовець.