У район Дебальцеве прибув перший ешелон з боєприпасами з території РФ, - ІО

НовиниКонфликт с Россией    03.03.2015 - 09:16

У район Дебальцеве прибув перший ешелон з боєприпасами з території Росії. Про це йдеться в повідомленні координатора групи "Інформаційний опір" Дмитра Тимчука в Facebook.

"Одночасно терористи активно намагаються відновити повну працездатність Дебальцевського залізничного вузла для прискореного перекидання матеріально-технічних засобів через цю вузлову станцію. У район Дебальцевого вже прибув перший ешелон з боєприпасами з 6 вагонів з території РФ", - написав він.

Крім цього, за даними групи ІО, у районі Донецька бойовики продовжують концентрувати нові формування у трьох районах міста (Куйбишевський, Київський і Петровський), а також проводять активні обстріл позицій українських військ з мінометів і важкого піхотного озброєння, іноді роблячи обстріл також з артилерії і танкових гармат.

"У смузі Красногорівка - Шуми відзначається значна активність російсько-терористичних військ, зокрема, зафіксовано кілька спроб атакувати передові позиції українських військ силами тактичної групи бойовиків (до посиленого взводу) за підтримки мінометів і артилерії", - йдеться в повідомленні.

За даними Тимчука, в районі Докучаєвськ - Новоласпа бойовики проводять перегрупування своїх підрозділів, концентруючи основні сили і засоби на напрямку північний захід від Волновахи (н. п. Степове) та на ділянці від н. п. Гранітне до району південніше н. п. Тельманове. Відзначається переміщення 13 танків, 8 ББМ, 25 армійських критих вантажівок.

Нагадаємо, за даними ІО, бойовики за добу перемістили з Росії на територію Донбасу 3 конвоя постачання.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top