ru ua

У Раді будуть представлені 11 партій і 96 самовисуванців

У Раді будуть представлені 11 партій і 96 самовисуванців
У Верховній Раді, за попередніми даними, будуть представлені 11 партій, кандидати від яких пройшли в загальнодержавному багатомандатному та одномандатних виборчих округах, а також 96 самовисуванців.

У Верховній Раді, за попередніми даними, будуть представлені 11 партій, кандидати від яких пройшли в загальнодержавному багатомандатному та одномандатних виборчих округах, а також 96 самовисуванців. Про це РБК-Україна повідомив прес-секретар Центральної виборчої комісії Костянтин Хівренко.

Найбільша кількість депутатів буде налічувати партія "Блок Петра Порошенко" - 132.
За нею йде партія "Народний фронт" з 82 нардепами.

Об'єднання "Самопоміч" отримало 33 мандати, "Опозиційний блок" - 29, Радикальна партія Олега Ляшка - 22, Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" - 19

Крім того, в Раду пройшли по мажоритарних округах представники партії "Свобода" - 6 осіб, партії "Сильна Україна" Сергія Тігіпка - 1, партії "Всеукраїнське аграрне об'єднання "Заступ" - 1, партії "Правий сектор" - 1 і партії "Воля" - 1.

Нагадаємо, 7 листопада ЦВК завершив підрахунок 100% протоколів з результатами виборів у Верховну Раду, які пройшли 26 жовтня.

В загальнодержавному багатомандатному окрузі партія "Народний фронт" Арсенія Яценюка набирала 22,14%, партія "Блок Петра Порошенко" - 21,81%, партія "Самопоміч" Андрія Садового - 10,97%, партія "Опозиційний блок" - 9,43%, Радикальна партія Олега Ляшка 7,44%, партія "Батьківщина" Юлії Тимошенко - 5,68%.

Партія "Свобода" Олега Тягнибока, яка раніше пройшла в Раду 7 скликання, на цих виборах набрала 4,71%, не подолавши бар'єр 5%.

У Раді будуть представлені 11 партій і 96 самовисуванців